Bu Blogda Ara

7 Aralık 2011 Çarşamba

çok istiyorum

Hayatta gerçekleşmesini istediğim çok şey var. Satın almak istediğim ve de parayla alamayacağım şeyler var. 23 yaşında olmama rağmen hala hangi şehirde yaşayacağmın, kiminle evleneceğimin, nasıl bir işte çalışacağımın belirsizliği var. Bu sinirimi bozuyor. Küçükken sorulan büyünce ne olcaksın sorusuna verilen yanıtlardaki hayal gücüm de yok artık. Sınırlayıcılar, belirleyiciler var hayatımda. Aldığım bir eğitim ve bunu  getirdiği beklentiler var.
Mutlu olabileceğim bir işim olmasını istiyorum. Güzel bir öğretmen omak istiyorum.Ayrıca henüz evlenmeyi planlamasamda en azından kiminle nerde nasıl evleneceğim belli olsun istiyorum. Hedefe yönelme amacıyla:)
Güzel bir evim olsun istiyorum bak bunu parayala satın alabilirim mesela ama işte yine önce bir iş ve hangi şehirde yaşayacağımın belli olmasını istiyorum. O evi süper parçalarla dayayıp döşemek istiyorum. Rahat huzurlu güneş gören çokta büyük olmayan bir ev. İçinde sarı bi koltuk istiyorum mesela. Dvd ve kitaplarımı sıkıştırmadan dizebileceğim büüüüyüük bir kitaplık olsun bide. O zamana Haydarberk (kedim olur kendisi) hala hayatta olursa (inş.) o da benimle güzel evime gelsin istiyorum.
Mükemmel yemeklerimi yapabileceğim tam donanımlı bir mutfak istiyorum ayrıca Alsancakta bi mağazada gördüm pembe buzdolabı var. Forumda da sarı ocak var onlardan alıcam. Mutfağım renkli cennet gibi olsun istiyorum. Yaptığım yemekleri dostlarımla paylaşabileceğim bir yemek odam olsun istiyorum. Evime sadece sevdiğim insanlar gelsin, zorunluluklar olmasın istiyorum. Akrabalardan, dedikoducu teyzelerden, kıskanç amcalardan, sende görüp aynısını alıp sana satan lanetlerden evime kimse gelmesin istiyorum.

Bide kırıp döken çocukları uzaklaştırdık mı bak ev daha huzurlu oldu gerçe sadece çocuklar kırmıyor geçen gelen temizlikçi ve ekip arkadası annem disneyland'den aldığım t harfinin swaroski taşlarla işlenmiş olmasıyla beni cezbeden tinkerbell bardağımı , evet 1 kez bile kullanmaya kıyamadığım o canım kupayı paramparça etmişler. Sinirimden resmen ağladım keşke evim pis kalsaydı da o sağlam dursaydı. İşte kırılmayan eşya, pislenmeyen ev istiyorum.
Bide bitmeyen para istiyorum. Arabamı pembe kaplatmak istiyorum hatta şanzımanı komple söktürüp otomatikle değiştirmek istiyorum falan böyle de saçma hayallerim var. En saçması her sabah Jetgillerdeki gibi içine girilen asansör tarzı bir kabinde bir kaç tuşa bastıktan sonra nereye göre ne tarzda giyineceğimi seçtikten sonra o kabinin beni düzenlemesini istiyorum. Saçımdan makyajıma kadar yani supernatural güçler de istiyorum.
Sevdiğim insanlara almak istediğim hediyeler var. Mesela Aslı'ma almak istediğim LV çanta var.
Neyse ki fiziksel taleplerim yok. Boyum daha uzun olsun, ne bileyim saçlarım düz olsun, popom küçücük olsun diyen kızlardan değilim. Bu konuda bi talebim yok ama sadece mikroplar peşimi bıraksın ve bağışıklık sistemim güçlensin istiyorum.
Almak istediğim ayakkabılar var. Bitmeyen tükenmeyen ayakkabı istediğim var.

Bitmeyen bir dünya turuna çıkasım var alıp başımı gidesim işte böyle de çelişkili bi bünyem var içimde ki biri ev döşerken diğeri alıp çantasını gidiyor buda ikizler burcunun en lanet özelliği.
Çok mutlu eden insanlar istiyorum; güldüren, gezdiren, öğreten, öğrenen insanlar. değişikliğe açık, babam gibi çalışkan insanlar istiyorum etrafımda. Annem gibi becerikli komşular istiyorum bana pasta börek getirsinler diye:)
Bitmeyen yaz istiyorum, olmayan soğuk istiyorum. Bunun için araştırdım. Sydney'e taşınmam gerekiyormuş. Yılın sadece 15 gün kadarı güneşsiz oluyomuş.Tam benlik işte.

Bir tane yüzük var beğendiğim böyle kral tacı şeklinde. Adımın anlamı olduğu için midir bilem çok severim ben taç sembollerini. İşte onlardan istiyorum bide dövme yaptırmak istiyorum ama desene karar veremiyorum ve sıkılırsam ne halt etcem diye korkuyorum vazgeçiyorum. Bide canım acır diye tırsıyorum. İşte böyle bir sürü şey istiyorum ama içimde en ufak bir hırs, azim, çalışma gücü yok. İçimde ki heves, istek aşamasına bile geçemeden sönüveriyor. Nedendir bilmem bu bezginliğim 50 yaşında gibi hissediyorum ve bundan hemen kurtulmak istiyorum. İstiyorum, istiyorum, istiyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder