Bu Blogda Ara

25 Ekim 2011 Salı

Cam Fanus

 

  Cam fanuslar vardır bilir misiniz? Kendime en güzellerinden almak istiyorum.  Süs veya akvaryum olsunlar diye değil. Yada pişirdiğim lezzetli kekleri masamın üstüne koyabilmek için değil. Bu cam fanuslar beni korusunlar diye. Çünkü hiç bir halt işe yaramıyor beni pis mikroplardan korumaya.

   Kendime beslenme uzmanlarının tavsiye ettiği şekilde bir beslenme düzeni oluşturdum. Daha öncede belirttiğim gibi  bunu yemem dediğim hiç birşey yok. Öyle bir beslenme şekli ki haftanın belli günleri kırmızı et belli günleri beyaz et tüketiliyor. Sebze günleri belli; kereviz, enginar, karnıbahar hatta pancara kadar uzanan seçenekler mevcut. Özellikle evde yemek yemeye çalışıyorum ki içime sine sine tertemiz lezzetli olsunlar diye. Meyve pek tüketemesem de gayret ediyorum en azından. Olmadı onlardan tatlı falan yapıyorum ki sırf yensin diye. İnanılmaz derece süt tüketiyorum hatta süt ve çikolatanın bağımlısı olduğumu kabul ediyorum. bunun yanı sıra pekmezler, zencefiller, bilimum bitki çayları vs. tüketiliyor şifa niyetine. Ekstradan balık yağı içiyorum her gün iki tane ama hala 48 kiloyum ve hala hasta olmayı başarabiliyorum!!! Ne bünyeymiş be kardeşim!!!
Doktorlar küçükken hiç anne sütü almamış olmama bağlıyor tüm bunları ama telafisi mümkün değil bu saatten sonra hem sunum kötüymüş ben ne yapabilirim ki :)

   Nitekim alıcam şu cam fanuslardan kendime göre bi tane. İçinin sıcaklığını da ayarlıycam 28 dereceye ohh mis... Öyle yaşayıp gidicem bundan sonra. Maximum koruma nasıl olurmuş görsün millet :)

    Bakarsın zamanla ses yalıtımı falan da yaptırırm da duymak istemediklerimden de kurtulurum böylece...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder